Kurumsal

22 yıl önce İstanbul Bakırköy de güzellik sektörü ile başladığımız bu zorlu serüvenimizde milli Eğitim Bakanlığına bağlı yetkin bir eğitim kurumu olarak devam etmenin haklı gururunu yaşamaktayız.Bu süreçte birbirinden farklı deneyimlerle ve güçlü formasyona sahip eğitim kadromuzla sayısız öğrencimizi meslek sahibi yaparak ve onlara istihdam alanı yaratarak,kısacası onların hayatlarına dokunarak iş yaşamlarında da etkin rol oynayan bireyler haline getirdik ve getirmeyede devam ediyoruz.Öğrencilerimizle devamlı iletişim halinde kalmak suretiyle kendilerine sektördeki kompleks durumlarla nasıl başa çıkabileceklerinin de  destekçisi ve takipçisi olduk.Kurumumuz  vizyon sahibi bir kurum olmakla birlikte yeniliklere devamlı açık olmayı kendine ilke edinmiş ve bu alana önemli   katkılarda bulunmaya devam etmiştir.

Misyonumuz

Diğer kurumlara nazaran misyonumuzun ilkelerini, öğrencilerimizin kariyerlerine yönelik belirleyerek bu ilkeler doğrultusunda hedeflerimizi hızla gerçekleştiriyoruz.
Misyonumuz’a yönelik ilkeleri sıralayacak olursak;

  1. Amaca uygun potansiyele sahip öğrenci profillerini analiz edip yetiştirme.
  2. Teorik ile pratiği eşit düzeyde öğrencilerimize aktarma.
  3. İstihdam öncesinde canlı modeller üzerinde pratiklerle uzmanlaşma
  4. Öğrenim süreci tamamlanana kadar, öğrenciyi eğitme ve üst düzey donanımla kurumumuzdan mezuniyetlerini sağlama ve dahası. 

İşte tüm bu ilkelerle  hareket eden ve ulusal- uluslararası geçerliliğe sahip belge verme yetkinliğine haiz olan kurumumuzdan siz de eğitim alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Günümüzde eğitim kurumlarının geçerliliğini belirleyen en önemli unsur, uluslararası tanınırlığının resmi anlamda en üst düzeyde olmasıdır. Avrupa birliği ile ilişkiler  çerçevesinde bizim de dahil olduğumuz  bu güçlü ağ ortamında öğrencilerimizin gelişimine yönelik adımlar etkili bir şekilde atılmaktadır. İlk olarak güçlü bir pasaporta sahip Almanya’da bulunan resmi kurumlarla geçtiğimiz iletişimde bu adımların en önemlisini atmış bulunmaktayız. Siz de Avrupa’nın birçok yerinde tanınırlığı olan bir sertifikasyon ile gerçekleştirilen eğitim sürecinden geçmek istiyor ve geleceğinizi şekillendirmek istiyorsanız, eğitim kurumumuza bekleriz.